OFERTA REKLAMOWA POLECAM NIE POLECAM

Post sponsorowany
Post do 1000 znaków: opracowanie, publikacja i otagowanie postu na fanpage „Polecam nie Polecam, jedna grafika lub infografika według naszego szablonu. Post będzie umieszczony przez 24 godziny jako pierwszy na wall’u fanpage’a oraz udostępniony na grupie „Polecam nie Polecam”.
Dodatkowo możliwość publikacji 3 własnych zdjęć lub 1 video w ramach usługi.
Notatka sponsorowa
Notatka do 5000 znaków: opracowanie, publikacja i otagowanie notatki na fanpage „Polecam nie Polecam”, 2 grafiki lub infografiki według naszego szablonu. Notatka będzie przez 24 godziny umieszczona jako pierwsza na wall’u fanpage’a, udostępniona na grupie Polecam nie Polecam.
Dodatkowo możliwość publikacji 3 własnych zdjęć lub 1 video w ramach sługi.
Recenzja
Notatka do 5000 znaków: przygotowanie (spotkanie, wizyta), opracowanie, publikacja i otagowanie recenzji na fanpage „Polecam nie Polecam”, 3 grafiki lub infografiki według naszego szablonu. Recenzja będzie umieszczona przez 24 godziny jako pierwsza na wall’u fanpage’a, udostępniona także na grupie „Polecam nie Polecam”.
Dodatkowo możliwość publikacji 3 własnych zdjęć lub 1 video w ramach ceny.
Notka w Flash News
Notka do 1000 znaków
opracowanie , publikacja i otagowanie notki do Flash Newsa „Polecam nie Polecam, jedna grafika lub infografika, możliwość zamieszczenia jednego filmu.
publikacja i otagowanie notki do Flash Newsa „Polecam nie Polecam, jedna grafika lub infografika, lub możliwość zamieszczenia jednego filmu.
Flash News jest umieszczany przez 24 godziny jako pierwszy na wall’u fanpage’a oraz udostępniony na grupie „Polecam nie Polecam”.
Reklama graficzna
Stworzenie, publikacja i otagowanie reklamy graficznej na fanpagu „Polecam nie Polecam”, według naszego szablonu. Reklama będzie umieszczona przez 24 godziny jako pierwsza na wall’u fanpage’a „Polecam nie Polecam”.
Przypięcie posta , notatki, recenzji, reklamy na Fanpage FB
Przypięcie posta , notatki, recenzji, reklamy na górze fanpagu „Polecam nie Polecam” na okres 7 dni.
Przypięcie posta , notatki, recenzji na grupie FB
Przypięcie posta , notatki, recenzji, reklamy na górze fanpagu „Polecam nie Polecam” na okres 7 dni.
Scroll to top