OFERTA REKLAMOWA POLECAM NIE POLECAM

Wpis Premium do „Katalog dostawców usług eventowych i lokacji”
W ramach wpisu premium do „Katalogu dostawców usług eventowych i lokacji” otrzymują państwo:
• standardowy roczny wpis do naszego katalogu na grupie Polecam nie Polecam
• roczny wpis (prezentację firmy) na portalu MojeKonferencje.pl w zakładce usługi MICE
• wyszukiwarka usług MICE będzie dostępna zarówno na stronie portalu MojeKonferencje.pl oraz stronie WWW Polecam nie Polecam.
Wpis do „Katalog dostawców usług eventowych i lokacji”
Opracowanie i umieszczenie wpisu (postu) w katalogu online dostawców różnych usług przeznaczonych dla branży eventowej. Usługa katalogu dostępna jest w sekcji PRZEWODNIKI na grupie FB Polecam nie Polecam. Wpis jest dodatkowo publikowany na wallu fanpagu Polecam nie Polecam, grupie oraz na koncie instagram.
Wpis do katalogu można wykupić na okres 6 miesięcy albo 1 roku.
Ogłoszenia drobne lub oferta specjalna.
Przygotowanie i publikacja postu/ ogłoszenia, na podstawie przesłanych materiałów, w sekcji Przewodniki w katalogu ogłoszenia drobne lub oferta specjalna, na grupie Polecam nie Polecam.
W katalogach tych można umieścić drobne ogłoszenia lub oferty specjalne, nowości ofertowe związane z branżą eventową.
Podcast
1. Opracowanie, nagranie, przygotowanie opisu, otagowanie i publikacja jednego odcinka podcastu z cyklu „KULISY EVEVNTÓW PRZY PORANNEJ KAWIE” lub „Z DRUGIEJ STRONY”.
2. Sponsoring odcinka lub cyklu odcinków jednego z dwóch cykli naszych podcastów „KULISY EVEVNTÓW PRZY PORANNEJ KAWIE” lub „Z DRUGIEJ STRONY”.
Podcast jest publikowany na platformie Anchor oraz udostępniany na Spotyfi , Apple Podast, Google Podcast. Informacja (post) i link do Podcastu jest umieszczona przez 24-godziny jako pierwszy post na wall’u fanpage’a oraz udostępniony na grupie „Polecam nie Polecam”.
Scroll to top